tesettürde son moda

Tesettürlü bayanlara özel renk ve tasarımı ile göz kamaştıran Mervin Şal modelleri Modanisa da kampanyada kaçırmayın. Renkleri mükemmel tasarlanan tesettürlü bayanların zarifliğini ortaya çıkaracak şallar şu an çok uygun fiyatlarla.
(daha&helliip;)

Tesettürlü bayanların ilkbahar ve yaz için rahat kullanabileceği üst giyimin tercihi ceketlerde, Kayra Giyim deri ve süet ceketlerle koleksiyonunu E-Tesettür’e özel kampanyayla satışa sunmuştur.
(daha&helliip;)

Bu Yazı İçin Arama Terimleri

2012-2013 Tesettür modasının bir parçası olan yüksek bel kloş etekler, dantelle bezenmiş peplu model tasarım ceketler, tamamı dantel olan, bel kısmı vücuda oturan, etek kısmı ise kloş olan Minel Aşk tasarımı zarif elbiseler, sizin için tasarlanmış gibi…
(daha&helliip;)

Bu Yazı İçin Arama Terimleri

Bayanların her ortama rahatlıkla giyebileceği kombin bluzlar Sefamerve‘de uygun fiyatla satışa sunulmuştur. Tesettürlü bayanların modern eteklerle tercih edebileceği bluzlar kışlık olması ile 2013 kış sezonu için ideal bir seçim. Renk ve kesimi ile modern duran kombin bluzlarda fırsatı kaçırmayın.
(daha&helliip;)

Bu Yazı İçin Arama Terimleri

Bayanların şıklığı için tasarlanan dantelli kap modelleri, zerafetin simgesi İpeksy firmasının tasarladığı güzel bir koleksiyon. Modanisa’nın öncülüğünde sunulan koleksiyonun renkleri ve tarzı oldukça hoş…

modern-ipeksy-kap-modelleri-1

Picture 1 of 5

Bu Yazı İçin Arama Terimleri

Kapalı bayanların takip ettiği Aşiyan Giyimin koleksiyonunda oldukça şık modeller yer almaktadır. Etek ve pantolon modellerinde kesimler tesettürlü bayanlara hitap edecek tarzda…Kırmızı ve mavinin uyumu bayanların üzerinde zerafetle noktalanmış.

(daha&helliip;)

Bu Yazı İçin Arama Terimleri

Kapşon görünümlü pratik eşarplar 2013 yılının son modası olarak Modanisa da Zehrace Firması ile karşımıza çıkıyor. Tesettürlü bayanların tercih ettiği pratik eşarp modellerinde yeni çığırlar açacak olan eşarp modeli umarım siz bayanların tercihi olur. Günlük hayatta özellikle çalışan bayanların tercihi pratik eşarplar oldukça fazla rağbet görüyor. Tek renk olması da bir avantaj sağlıyor. Yan tarafında modern bir broşla süslenen eşarpları kaçırmayın.

kapson-gorunumlu-pratik-esarp-modasi-1

Picture 1 of 6

Bu Yazı İçin Arama Terimleri

2013 yılının en favori tesettür markalarından Kayra’nın kapalı bayanlar için sunduğu ceketlerin modelleri görülmeğe değer şıklıkta… Kayranın tesettürlü bayanlar için ürettiği ceketler 2013 yılı için en modern şekilde tasarlandığı ve her ortamda rahatça kullanılabilecek bir kışlık olması avantaj sağlıyor.
(daha&helliip;)

Bu Yazı İçin Arama Terimleri

Kapalı bayanların üstüne tercih ettiği bluzlarda şıklık Tuncay kalitesiyle Modanisa’da satışa sunulmuştur. Kapalı bayanların tercihi bluz ve gömlekler dantelli ve işlemeli güzel bir havaya bürünmüş. Eteklerle kombine modern bluz ve gömlekler 2013 yılında tesettürlü bayanlar için cıvıl cıvıl renklerle geliyor. Tasarımı ve çizgisi ile Tuncay bluz ve gömlekler bu kış üzerinize alacağınız zarif bir hırka veya ceketle tarzınızı ortaya koyacaktır.

2013-sonbahar-kis-tuncay-bluz-modelleri-1

Picture 1 of 6

Bu Yazı İçin Arama Terimleri

2012 yılında tesettürlü bayanlar için kap ve tuniklerde oldukça hoş ve modern bir hava esmiş ve bu 2013 yılında da devam edecek gibi gözüküyor. Sonbahar sezonunda da giyilebilecek Tusso kaplar Modanisa farkıyla indirime girmiştir. Tesettürlü bayanların bayram telaşına girdiği şu günlerde sonbaharlık tunikler görülmeğe değer şıklıkda…
(daha&helliip;)

Bu Yazı İçin Arama Terimleri

ADVERTORIAL